Mikołaj w Centrum Onkologii

Student III roku aktorstwa Mateusz Wyżliński ma na koncie nową wyjątkową rolę: wcielił się w Świętego Mikołaja i odwiedził przez świętami Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku!

Wiemy z przecieków, że spisał się świetnie i dostarczył pacjentkom i pacjentom, którzy święta spędzą w szpitalu, wiele radości.

Dziękujemy również wspaniałym pomocniczkom Mikołaja – pani Emilii w roli jakże wytwornej partnerki Świętego oraz Zuzannie, studentce technologii teatru lalek, za pomoc w charakteryzacji.