PREMIERA DYPLOMU W GRUDNIU

To już pewne: od 19 grudnia 2017 r. na scenie Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego będzie można oglądać spektakl dyplomowy studentów IV roku kierunku aktorskiego „Odys wracaj do domu” w reżyserii Marcina Bikowskiego, na podstawie tekstu napisanego przez Marcina Bartnikowskiego. Już dzisiaj zapraszamy na przedświąteczne pokazy (o czym szczegółowo informujemy w zakładce TEATR SZKOLNY/GRAMY), zapowiadamy świąteczną promocję na bilety (o czym dokładnie można przeczytać w zakładce BILETY) i informujemy, że rezerwacja wejściówek i biletów ruszy 6 grudnia!

Więcej o spektaklu: tutaj.