TERMINY GRANIA W STYCZNIU 2018

Znamy już styczniowe terminy grania spektaklu ODYS WRACAJ DO DOMU – najnowszego dyplomu studentów IV roku. Rezerwacja biletów na te pokazy rusza 15 grudnia 2017 r. Zapraszamy zarówno widzów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane (gimnazja, licea) – aby dostosować się do Waszych potrzeb gramy w godzinach przedpołudniowych i wieczornych. Zapraszamy do zapoznania się z REPERTUAREM Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego oraz zachęcamy do jak najszybszej REZERWACJI biletów.