TU NAWET MUCHY SĄ BEZPIECZNE

Trwają próby do kolejnego dyplomu studentów IV roku. Pod kierunkiem Mateusza Przyłęckiego studenci pracują nad spektaklem TU NAWET MUCHY SĄ BEZPIECZNE, którego scenariusz powstał w oparciu o trzy książeczki autorstwa norweskiej poetki i pisarki Gro Dahle: „Grzeczna”, „Zły Pan” oraz „Wojna”. Za scenografię i projekty lalek odpowiada Martyna Dworakowska, zaś muzykę do przedstawienia tworzy Tomasz Krzyżanowski. Premiera planowana jest w połowie kwietnia 2018 r. Na spektakl zapraszamy widzów od lat 11 do 111 i więcej!