ZMIANY W TERMINARZU WYBORÓW!

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego  oraz zawieszeniem zajęć dydaktycznych w Akademii Teatralnej w Warszawie oraz w naszej Filii, Uczelniana Komisja Wyborcza wprowadziła 16 marca 2020 roku zmiany w TERMINARZU WYBORÓW NA KADENCJĘ 2020-2024.

DEBATA WYBORCZA zaplanowana na 18 marca oraz WYBORY REKTORA, które miały się odbyć 22 marca, a także wybory do Senatu i Rady Dyscypliny zostają odwołane i przełożone na inny termin. Zostanie on ogłoszony po wznowieniu zajęć dydaktycznych w Akademii.

Czytaj komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej TU