EMIGRANCI NA 10. FMR OFF

Zapraszamy 13 maja (czwartek) o godz. 11:00 do obejrzenia dwóch etiud na postawie „Emigrantów” Sławomira Mrożka w reżyserii studentów: Antoniny Brühl i Tymoteusza Sarosieka prezentowanych w ramach pokazów towarzyszących 10. Forum Młodej Reżyserii:

* „Emigranci” Sławomira Mrożka Reżyseria: Antonina Brüll – II rok kierunku reżyseria teatru lalek / Opieka pedagogiczna: prof. dr hab. Bogdan Michalik / Obsada (studenci II roku kierunku aktorskiego): AA – Szymon Szczęch XX – Maciej Jabłonowski
* „Emigranci” Sławomira Mrożka Reżyseria: Tymoteusz Sarosiek – II rok kierunku reżyseria teatru lalek / Opieka pedagogiczna: prof. dr hab. Bogdan Michalik / Obsada (studenci III roku kierunku aktorskiego): AA – Michał Świderski XX – Aleks Joński

Obie etiudy będą dostępne bezpłatnie przez 24 h. na platformie PLAY KRAKÓW.

Zapraszamy również do oglądania prac studentek i studentów Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie zarówno prezentowanych w nurcie konkursowym, jak i offowym.

Czytaj szczegółowy program