DNI OTWARTE NA WYDZIALE

Marzycie o studiach na naszym Wydziale? Ciekawi jesteście, jak nasza szkoła wygląda od środka? Chcecie zajrzeć za kulisy teatru szkolnego? Zatem ten weekend jest właśnie dla Was: 22-23 kwietnia 2017, czyli Dni Otwarte na Wydziale Sztuki Lalkarskiej.

Obydwa weekendowe dni rozpoczną się do sesji warsztatowych. Pod kierunkiem naszych wykładowców poznacie podstawowe ćwiczenia usprawniające aparat mowy, poprawiające artykulację, intonację itp. Będziecie też mieli możliwość zmierzyć się z podstawowymi zadaniami aktorskimi. Szczegółowy program warsztatów: TUTAJ.

Wieczorami zaś zapraszamy na pokazy spektakli oraz prac egzaminacyjnych studentów. Zaprezentujemy różnorodne techniki, formy, tematy. W sobotę będzie to spektakl (NIE)GRZECZNA – przewrotna opowieść o posłuszeństwie oraz WSZYSTKO GRA, CZYLI PRZEPIS NA FORMĘ – pokaz etiud z przedmiotu “Lalka stolikowa”. W niedzielny wieczór zapraszamy najpierw na pokaz etiud z przedmiotu “Gra aktora marionetką”, następnie na przedstawienie UTOP(JA) – widowiskowy egzamin studentów III roku, i wreszcie na WIĘZI – efekt pracy studentów z tematem “Zadanie aktorskie z przedmiotem”. Szczegółowe informacje o każdym z pokazów uzyskacie klikając na wybrany tytuł. A dokładny grafik obydwu dni dostępny jest w zakładce GRAMY.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Konieczne jest zatem odebranie wejściówek – oddzielnie na każde wydarzenie, którym jesteście zainteresowani. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc jedna osoba może pobrać max. dwie wejściówki na jedno wydarzenie.

Rezerwacje przyjmowane są od dnia 6.04.2017, codziennie w godzinach 9.00-19.00: osobiście lub telefonicznie (tel: 85 743 54 53). Odbiór wejściówek w tych samych terminach. Zarezerwowane wejściówki, które nie zostaną odebrane do dnia 21.04 do godz. 19.00 zostaną anulowane.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.