NAJLEPSI W RANKINGU PO 37. WST

Tym razem za choreografię/ruch sceniczny został wyróżniony Rafał Domagała, student IV roku WSL! Z dumą informujemy, że w rankingu portalu Teatr dla Was, ogłoszonym po zakończonym właśnie prestiżowym przeglądzie – 37. Warszawskich Spotkaniach Teatralnych – został on doceniony za opracowanie ruchu scenicznego w pojedynkach szermierczych do spektaklu “Trzej muszkieterowie” w reżyserii Pawła Aignera.

Z kolei najlepszą reżyserką Małych Warszawskich Spotkań Teatralnych została uznana w rankingu nasza wykładowczyni Maria Żynel za spektakl “Straszna piątka”, zrealizowany w Białostockim Teatrze Lalek. Przedstawienie zgarnęło ponadto nagrody rankingu TDW w takich kategoriach jak: najlepszy tekst, najlepsza gra zespołowa i najlepszy spektakl.

Wyrazy uznania i gratulację płyną też do kolejnego wykładowcy WSL Łukasza Lewandowskiego, który w omawianym rankingu został doceniony w kategorii “najlepszy aktor” (wraz ze Sławomirem Grzymkowskim) – za rolę w spektaklu „Punkt Zero. Łaskawe” w reżyserii Janusza Opryńskiego (Teatr Provisorium z Lublina).

Pełna lista laureatów: TUTAJ.