GORĄCE TEATRALNE LATO!

W tegoroczne wakacje scena Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego będzie tętniła życiem! W ramach dwóch kulturalnych programów: Letnia Akademia oraz Dziecięca Akademia Teatralna zapraszamy Was na spektakle, warsztaty, wystawę i słuchowisko teatralne! Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, dorosłych, grup zorganizowanych, osób indywidualnych, białostoczan i turystów! A wszystko bezpłatnie – dzięki wsparciu Miasta Białystok. Organizatorami obydwu programów  są: Białostockie Stowarzyszenie Artystów Lalkarzy oraz Wydział Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.

Wybierz program:

Organizatorzy programów: