TEATR DLA DOROSŁYCH

Podczas tegorocznych wakacji Teatr Szkolny tętni życiem. Poranki wypełniają głosy dzieci zasiadających na widowni, zwiedzających wystawę lub buszujących w pracowni pod okiem technologów teatru lalek. „Wakacje z Lalkami” to jednak nie tylko atrakcje dla najmłodszych. Nasz Teatr jest miejscem, które odważnie podejmuje dialog z widzem w każdym wieku, dlatego studenci przygotowali również propozycje dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na interesujące eksperymenty teatralne:

9-10 sierpnia gramy KONTEKSTY, a 24-25 sierpnia spektakl GARDENIA
Zajrzyj do REPERTUARU i sprawdź godziny.
W sierpniu wstęp na spektakle jest bezpłatny! Jeśli chcesz zarezerwować miejsce, zajrzyj tu: REZERWACJE

Media o spektaklach:
Radio Białystok, Olga Gordiejew-Pobot: Podróże po kulturze
Kurier Poranny, Jerzy Doroszkiewicz: Konteksty, czyli sztuka drewna
Kurier Poranny, Jerzy Doroszkiewicz: Gardenia, czyli dulszczyzna wiecznie żywa

Wydarzenia wakacyjne realizują w partnerstwie: Białostockie Stowarzyszenie Artystów Lalkarzy oraz Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku w ramach Projektów: Letnia Akademia 2019 i Akademia Latem, finansowanych ze środków z budżetu Miasta Białegostoku, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Patronaty medialne: Polskie Radio Białystok, TVP3 Białystok, Bialystokonline, Kurier Poranny

Więcej informacji o wakacyjnych projektach: WAKACJE Z LALKAMI