Warsztaty dubbingowe

W dniach 26-29 września studenci i studentki IV roku aktorstwa (obecnie V) wzięli udział w warsztatach dubbingowych prowadzonych przez wykładowcę Akademia Sztuk Teatralnych – Filia we Wrocławiu, reżysera i aktora teatralnego oraz dubbingowego – Krzysztofa Grębskiego.
Podczas zajęć dziewięcioosobowa grupa miała okazję sprawdzić się w roli lektora filmowego, w postsynchronach aktorskich oraz w dubbingu, ale też wykonała kilka zabawnych ćwiczeń, uwrażliwiających na konkretne niuanse pracy z głosem.

Jak donoszą studenci_tki: Pan Krzysztof okazał się być fenomenalnym pedagogiem, który zbudował bardzo swobodną, komfortową i otwierającą atmosferę pracy. Dużo się od niego nauczyliśmy, a przy tym świetnie się bawiliśmy. Bo jak mawia Pan Krzysztof: bądź co bądź to głos jest właśnie naszą wizytówką.