NIEDOMÓWIENIE – PIOSENKI JONASZA KOFTY

Zapraszamy 9 czerwca (czwartek) o godz. 20:00 do kawiarni teatralnej BTL-Lalki, ul. K. Kalinowskiego 1, na koncert „Niedomówienie” w wykonaniu studentek  i studentów II roku aktorstwa naszej uczelni.

Od studentów:

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić na koncert mieniący się wieloma barwami. Od komizmu po tragizm, od miłości do nienawiści, od jazzu aż po pop. A wspólnym mianownikiem łączącym te sprzeczności będzie Jonasz Kofta. Znacie? Jak nie znacie, to poznacie.

Autor tekstów: Jonasz Kofta
Opieka pedagogiczna: Magdalena Ołdziejewska, Maria Żynel, Piotr Nazaruk, Cezary Szyfman Występują studenci II roku AT w Białymstoku: Marcelina Budz, Julia Kolanek, Natalia Walaszczyk, Laura Walczak, Angelika Włoch, Julia Żak, Wojciech Leśniewski, Stanisław Michalski
Akompaniament: Ernest Sienkiewicz

Lista utworów: