WSCHÓD KULTURY / INNY WYMIAR

Kolejny przedłużony weekend w Białymstoku (19-22.08.2021) bezsprzecznie będzie należał do Festiwalu Wschód Kultury – Inny Wymiar. Miło nam, że nasza uczelnia ma w nim swój spory udział! Zapraszamy do rezerwacji bezpłatnych wejściówek na wszystkie wydarzenia (TU), a w szczególności na te, w których maczaliśmy swoje palce:

• 19.08.2021, godz. 18 w foyer Kina Forum, ul. Legionowa 5 – wernisaż wystawy „Wyśniona historia kina na Podlasiu”, do której wypożyczaliśmy kostiumy z naszego magazynu.
  • 20 sierpnia 2021, godz. 20:00 i 21 sierpnia, godz. 17:00 w naszym Teatrze Szkolnym, ul. H. Sienkiewicza 14 – pokazy monodramu „Romans” naszej wykładowczyni i absolwentki Natalii Sakowicz
  • 21 sierpnia 2021, godz. 21:00 i 22 sierpnia, godz. 17:00 w Uniwersyteckim Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N – pokazy spektaklu „Będzie znak” w reż. naszej studentki Gosi Dębskiej.

Do zobaczenia!

Natalia Sakowicz, Romans, fot. Bartek Warzecha