DWA SPEKTAKLE W JEDEN WIECZÓR

Po raz kolejny zapraszamy widzów na podwójną porcję teatralnych wrażeń w Teatrze Szkolnym im. Jana Wilkowskiego. W cenie jednego biletu oferujemy dwa pokazy. Pierwszy taki weekend już 10-11 lutego, kiedy zapraszamy na spektakle NICCOŚ oraz O MATKO! Tydzień później, 17 i 18 lutego, pokażemy BESTIARIUSZ SŁOWIAŃSKI i ponownie NICCOŚ. Początek o godz. 18.00. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie: 85 743 54 53 (codziennie w godz. 9.00-19.00), kasa będzie czynna bezpośrednio przed pokazami (godziny pracy kasy).

Spektakl NICCOŚ to historia inspirowana tekstem Artura Pałygi. Jej bohaterką jest Lucy, która znajduje się na granicy życia i śmierci. Tkwi w zawieszeniu, a napotkani przewodnicy, kreując kolejne historie, zadają jej ból. Dlaczego? Co musi się wydarzyć, aby Lucy się uwolniła?

Zastanawialiście się kiedyś nad początkiem świata? Jak to wszystko się zaczęło…? Dlaczego świat wygląda właśnie tak, jak wygląda? Jaka w tym świecie jest rola matki? Czy istnieje coś takiego jak, na przykład, gen „matki-Polki”? Jak wygląda serce matki? Gdzie macierzyństwo się zaczyna, a gdzie kończy? Te pytania krążą w głowie Aliny, bohaterki spektaklu O MATKO!

Są wszędzie: we wnętrzu góry i w jaskiniach, żyją w strumieniach i rzekach, można je spotkać na łąkach, w lasach, w domu i ogrodzie. Były tu, kiedy nas nie było, ale o tym, że są my sami często nie wiemy. Stworzenia małe i duże, a wszystkie niezwykłe… To właśnie o nich opowiada spektakl BESTIARIUSZ SŁOWIAŃSKI.

Zobacz: repertuar teatru

Sprawdź: ceny biletów, godziny pracy kasy